Line
logo AOL

MISJA FIRMY
„Niezależny ośrodek opiniotwórczy, będący liderem w dostarczaniu wysokiej jakości unikalnych rozwiązań, pozwalających na podejmowanie właściwych decyzji na rynku kapitałowym.”

Spółka Analizy Online została założona w 2000 roku w odpowiedzi na dynamiczny rozwój instytucji wspólnego inwestowania i rosnące zainteresowanie niezależnymi opracowaniami dotyczącymi rynku kapitałowego
Specjalistę ds. e-commerce
Grupa Analizy Online, właściciel platformy KupFundusz.pl oraz serwisu finansowego Analizy.pl, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Opis stanowiska:
  • Udział w planowaniu i wdrażanie działań e-marketingowych, w tym kampanii performance dla KupFundusz.pl i Analizy.pl,
  • Współpraca z agencjami performance i reklamowymi w zakresie przygotowania kampanii e-marketingowych,
  • Analiza rynku, konkurencji i trendów w obszarze sprzedaży online na rynku usług finansowych,
  • Bieżąca analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań.
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane e-marketingowe, ekonomiczne, informatyczne),
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności przy realizacji kampanii performance marketingowych,
  • Znajomość narzędzi typu: Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager, Google Search Console, mile widziana znajomość GA4,
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność, komunikatywność, samodzielność,
  • Nastawienie na pogłębianie wiedzy i ciągłe doskonalenie się,
  • Znajomość branży finansowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Aktywny udział w jedynym tak kompleksowym projekcie e-commerce na rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce,
  • Pracę w małym, dynamicznym zespole przy ścisłej współpracy z Analizy Online - liderem na polskim rynku w zakresie analizy funduszy inwestycyjnych,
  • Możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy o rynku finansowym,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Prywatną opiekę medyczną.